Navigácia

Obsah

SPUSTENIE EVIDENCIE ODPADU V NAŠEJ OBCI JE ZA DVERAMI

Typ: ostatné
elwisPočas najbližšieho zberu odpadu, ktorý sa uskutoční v piatok 5. júna 2020 od skorých ranných hodín, bude v našej obci spustený evidenčný systém odpadu ELWIS.

Počas najbližšieho zberu odpadu, ktorý sa uskutoční v piatok 5. júna 2020 bude v našej obci spustený evidenčný systém odpadu ELWIS, o ktorom sme vás už informovali aj pomocou letákov do schránok. Pomocou systému bude môcť naša obec prijať kroky k tomu, aby sme zvýšili množstvo vytriedeného odpadu. Našim cieľom je, aby boli počas najbližších zberov odpadu označené všetky nádoby, a každá domácnosť bola zaradená do systému čo najskôr. Ak sú ešte nejaké nezrovnalosti s označením nádob, v piatok a potom aj nasledujúci týždeň máme na to, aby sme nezrovnalosti odstraňovali.

Informácie na tel.č. 037/7884896


Vytvorené: 3. 6. 2020
Posledná aktualizácia: 3. 6. 2020 15:48
Autor: