Nová Ves nad Žitavou - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma

Aktuality - Ponuka práce - samostatný odborný referent

Miesto práce: Obecný úrad Nová Ves nad Žitavou, 95151 Nová Ves nad Žitavou 76
Ponúkaný nástupný plat: podľa zákona č.553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov
Termín nástupu: december, január

Druh pracovného pomeru : plný úväzok, pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú na 1 rok, po jej ukončení je možnosť pracovný pomer predĺžiť na dobu neurčitú

Pracovná pozícia: Samostatný odborný referent

Prevažujúca náplň práce:

● komplexné spracovanie mzdovej agendy zamestnancov obce vo výplatnom termíne určenom pre organizáciu

● spracovanie výplatných listín a výplatných pások pre zamestnancov obce vo výplatnom termíne určenom pre organizáciu

● ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti

● vyhotovovanie mzdových listov a evidenčných listov dôchodkového zabezpečenia zamestnancov obce

● vyhotovenie a doručovanie výkazov do zdravotných poisťovní, sociálnej poisťovní, sociálnej poisťovne a daňovému úradu

● vypracovanie podkladov a výkazov pre inštitúcie sociálneho zabezpečenia, štatistický úrad, okresný úrad

● monitorovanie a pravidelné sledovanie legislatívnych zmien v mzdovej oblasti

● spolupráca pri plánovaní, tvorbe a sledovaní čerpania mzdového rozpočtu

Požiadavky na zamestnanca:

Minimálne požadované vzdelanie:

Vysokoškolské I. stupeň

Úplné stredné odborné s maturitou

Zameranie, odbor:

Ekonomika, personalistika, mzdové účtovníctvo

Znalosti:

Prehľad platných právnych predpisov, vzťahujúcich sa na mzdovú oblasť, odmeňovanie, mzdové účtovníctvo- expert

Orientácia v Zákonníku práce a v pracovnoprávnej legislatíve, znalosť mzdového softvéru IS KEO je výhodou

Počítačové znalosti:

Microsoft Excel- expert, Microsoft Word- expert, Microsoft Qutlook- pokročilý, Internet /e-mail, www/- pokročilý

Skúsenosti:

Minimálna súvislá 5 rokov na pozícii mzdová účtovníčka, samostatná referentka

Zručnosti, schopnosti:

Vodičský preukaz skupiny „B“

Ďalšie požiadavky:

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, vzťah ku kultúre výhodou

Povinné podmienky:

● žiadosť o prijatie do zamestnania

● úradne overená kópia príslušného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní

● profesijný životopis s prehľadom doterajšej praxe s uvedením pracovnej pozície spolu s motivačným listom a s uvedenými kontaktnými údajmi: e-mail, číslo telefónu.

● písomný súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov podľa § 7 odst. 1a 2 zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení

Žiadosti  o prijatie do zamestnania spolu s vyššie citovanými dokumentmi zasielajte do 22.11.2021  poštou, alebo osobne na adresu:

Obec Nová Ves nad Žitavou

951 51 Nová Ves nad Žitavou 76

Informácie o výberovom konaní:

Ústny pohovor sa uskutoční iba s vybranými uchádzačmi, o termíne a čase budú informovaní.

Dátum vloženia: 9. 11. 2021 9:34
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 11. 2021 9:37